مجله اینترنتی مرد روز

معرفی چند اکسسوری مردانه

هیچ تیپی بدون اکسسوری های مردانه کامل نیست و اکسسوری ها یکی از باید های هر مرد خوش تیپ میباشد ولی بعضی وقتا در خرید یک اکسسوری که شاید هم کمی گران باشد ، شک و تردید داریم و نمیدونیم که اونو میتونین سالیان دراز استفاده کنیم یا نه و در کل آیا به قیمتش می ارزه  یا نه؟

یک قانون ساده در مورد اکسسوری هایی که هیچ وقت از مد نمیوفتن میتونه نگاه کردن به گذشته اونا باشه . اگه یک اکسسوری ۵۰ سال پیش محبوب بود و الان هم محبوبیت خودشو حفط کرده ، پس برای ۵۰ سال دیگه هم میشه ازش استفاده کرد .

عینک های آفتابی کلاسیک

کمتر چیزی مثل یک عینک افتابی میتونه توجه مردارو به خودشون جلب کنه . و مدل های خلبانی و عینک های ویفری امتحان خودشونو پس دادن . پس با خیال راحت میتونین ازشون استفاده کنید . با این حال ، این تابستون عینک های گردتر با فریم بالایی هم خیلی سر و صدا خواند کرد .

 

کیف پول چرم

یک کیف پول چرم مردانه که کیفیت خوبی داشته باشه یکی دیگر از لازمه ها میباشد . با اینکه این روزا کارت و پرداخت های الکترونیکی حتی از طریق موبایل جای پول رو گرفته ولی مطئمن باشین چیزای مهمی خواهید داشت که بخواین توش بزارین .

کمر چرم

یک کمر علاوه بر اینکه میتونه شلوارتون رو نگه داره ، حواسش به تیپتون هم هست. بهتره یکی در رنگ مشکی و یا قهوه ای و یا بهتر ( از هر کدوم یکی ) بخرین .

دستمال جیبی

از تام فورد گرفته تا دنیل کریگ در کنار کت و شلوار رسمیشون از دستمال گردن هم استفاده میکنن . پس شما چرا نکنین ؟ مدل های مختلف طرحدار خال خال و حتی رنگی رو میتونین امتحان کنید ولی رنگ سفید میتونه بیانگر اعتماد به نفس شما در پوشیدنش باشه .

کلاه کپ بیسبال

کلاه کپ های گرد در رنگ های خنثی مثل سفید و یا مشکی میتونه دوست خوب شما در روزای غیر کاری و تفریحی باشه .

دستمال گردن چهارخانه

دستمال گردن هارو تو فصل های سرد برای گرم موندن و در فصل های کمی خنک تر برای تزئین لباس هاتون میتونین استفاده کنید . مدل های نازکتر در رنگ های آبی ، قرمز و سبز تیره میتونه با اکثر لباس ها ست بشه .

دستکش های چرم

دیگه وقت دستکش های بافت گذشته شما دیگه یک جنتلمن هستین و لایق یک جفت دستکش چرم هستین . دستکش های چرم رو میتونین با لباس های رسمی بپوشین . رنگ های تیره مثل مشکی یا قهوه ای رنگ های خوبی واسه دستکش چرم هستن .

کیف چرم

هیچی بهتر از یک کیف جادار برای حمل وسایلتون واسه باشگاه و یا حتی برای یک مسافرت نمیتونه باشه . اون هم از نوع چرمش . رنگ های مشکی و قهوه ای میتونه گزینه خوبی باشه ولی اگه دنبال ماجراجویی هستین ، میتونین مدل های رنگیرو هم امتحان کنید .

 


نوشتن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در حال بارگذاری