مجله اینترنتی مرد روز

فقط ۲۵ درصد زنان، با دخول ارضا می‌شوند

اکثر ما مردان تنها تصوری که به طور غریزی از رابطه جنسی می‌شناسیم قرار دادن آلت تناسلی در واژن زنان است. برای دو سوم مردان، عشق‌بازی ربطی به رابطه جنسی ندارد و فقط باید انجام دهند تا به لحظه مشخص دخول برسند. ما مردان مدام به فکر قد و قامت عضو جنسی‌مان هستیم و اینکه چقدر می‌توانیم پایداری به خرج دهیم.
ما این همه توجه و تاکید و حتی نگرانی را برای خودمان ایجاد می‌کنیم بدون اینکه متوجه باشیم از هر چهار زن، فقط یکی از آنها تحت تاثیر تماس مستقیم آلت مردان در درون واژن، به اوج لذت جنسی می‌رسند.
برای زنان، کل ماجرای هم‌آغوشی، بوسیدن، عشقبازی و لمس و زمزمه‌های عاشقانه به همراه تماس و لمس لایه‌های بیرونی واژن و به‌ویژه کلیتوروس می‌باشد. به عبارت دیگر، از نظر زنان، انگشت مردان، تحریک کننده‌ترین عضو بدن‌شان است
بخش قابل توجهی از ما مردان مدام نگرانیم مبادا دچار انزال زودرس شویم. اضطرابی که وقتی توام می‌شود با نداشتن تجربه و اعتماد به نفس، ترس و نگرانی شدیدی ایجاد می‌کند. احساس ناخوشایندی که عملا نمی‌گذارد زمان طولانی و لذت‌بخشی در رخت‌خواب داشته باشیم. همه این مشکلات در نهایت به زنان هم نیز منتقل می‌شود و درصد بزرگی از آنها معمولا ارضا نمی‌شوند.
مردان بهتر است با این حقیقت آشنا شوند که واقعیت فیزیکی زنان و نقش بسیار حساسی که چوچول یا کلیتوریس در تحریک جنسی زنان دارد، دخول در ۷۵ درصد موارد، نقشی در به اوج رسیدن زنان ندارند.
ما مردان بهتر است بین تصور ما از سکس که همان دخول است با تعریف زنان از سکس، تفاوت قائل شویم. برای اکثریت زنان سکس یعنی تحریک، لمس و حتی بوسیدن لبه‌های بیرون واژن و کلیتوریس.
قرار نیست ما از شیوه لذت بردن خود صرف نظر کنیم. اکثریت مردان با دخول به اوج لذت جنسی می‌رسند. ما می‌توانیم این حالت را حتما در حین سکس ایجاد کنیم چون زنان مشکلی با آن ندارند. مشکل در ارضا شدن زنان و توجه به تعریف آنها از رابطه جنسی است.
شاید برای بعضی مردان، لذت بخشی و ارضای زنان مهم نیست و همه توجه‌شان به دخول و ارگاسم خودشان است ولی اغلب مردان، این روزها هم می‌خواهند و هم به هر حال ناگزیرند تا مسئولیت جنسی‌شان را متقبل شوند مگرنه زمینه برای انواع نارضایتی ها و حسادت‌ها و حتی خیانت‌ها فراهم می‌شود.


نوشتن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در حال بارگذاری