مجله اینترنتی مرد روز

کاندوم مناسب خودتان را انتخاب کنید

برای خیلی‎ها، کاندوم فقط وسیله‌ایی برای جلوگیری از بیماری‌های مقاربتی و پیشگیری از حاملگی است. کاندوم‎ها اگر به درستی از آنها استفاده کنیم وظیفه اصلی شان را به خوبی انجام می‌دهند. اما در ضمن انتخاب درست آنها می‎تواند بر کیفیت لذت جنسی نیز بیافزاید.

این روزها انواع زیادی کاندوم وجود دارند. بعضی‎ها به خاطر جنس موادی که به کار می‎برند مورد توجه هستند. بعضی ها به خاطر بو یا مزه‎ایی که به آنها اضافه می‎شود. بعضی کاندوم‎ها برجستگی‎هایی روی قسمت‎های مختلف شان حک می‎شود که محرکی در حین دخول باشند. بعضی‎ها شبرنگ هستند اما بهترین کاندوم‎ها به هر چه نازک‎تر بودن و شباهت‎شان به حس و تماس طبیعی، تاکید می‎ورزند.

سلیقه‌ها و احساسات افراد درباره کاندوم در لحظات عشقبازی فرق می‎کند. بعضی‎ها اصلا تفاوتی حس نمی‎کنند و بعضی‎ها به خوبی متوجه تفاوت و تاثیر کاندوم‌ها می‌شوند. می‎گویند اینها از کیفیت و ظرافت بهتری برخوردارند:

کاندوم « پوست عریان» کمپانی TROJAN چهل درصد نازکتر از کاندوم‎های معمولی است و می گویند در حین سکس، حضورش کمتر حس می‎شود:

کمپانی GLYDE مدعی است که این کاندوم‎ها کوچکترین‎ها در بازار هستند که به خودی خود آنها را جزو ظریف‎ترها قرار می‎دهد. این کاندوم‎ها ترکیب گیاهی دارند و به همین جهت بدن با مواد شیمیایی تماس نخواهد داشت:

کاندوم پوست گوسفندی TROJAN خیلی طریف هستند و عملا قادر به محافظت از بیماری‎های مقاربتی نیستند اما به درد جلوگیری از حاملگی زوج‎هایی می‎خورد که در رابطه طولانی مدت با هم هستند:

 

کاندوم‎های فوق‎العاده نازک CROWN هم از بهترین‎ها هستند و زنان تقریبا وجودشان را در حین سکس احساس نمی‎کنند. بوی پلاستیک هم نمی‎دهند:

بگردید، تحقیق کنید، از فروشنده بپرسید و بهترین نوع کاندوم را برای خودتان انتخاب کنید. رابطه جنسی به اندازه‎ای مهم است که برایش کمی وقت و هزینه بیشتر صرف کنید.


نوشتن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در حال بارگذاری