مجله اینترنتی مرد روز

بیشتر زنان، کوچک‌اش را دوست دارند!

اندازه آلت تناسلی، همیشه نگرانی مردان ۱۶ تا ۶۵ ساله است ولی تصویر منفی که ما مردان از اندازه آلت داریم فقط در ذهن ما ایجاد شده است. این ما مردان هستیم که فکر می‌کنیم اندازه عضو جنسی، مساوی با قدرت مردانگی است.

بر اساس تحقیقات مختلفی که تاکنون انجام شده است زنان نه تنها از آلت بزرگ خوششان نمیآید و اندازه عضو جنسی، جزو جذبه‌های اصلیشان نیست بلکه گزارشها حکایت از این دارد که برایشان می‌تواند نامطبوع هم باشد.

این عدم رضایت از اندازه عضو جنسی در بین مردان جوان شامل ۹۰ درصد مردان میشود. ولی در تحقیقاتح دیگر، نزدیک به نصف مردان آرزو می‌کردند آلت شان بزرگتر می‌بود.

ما مردان برای دور زدن این نگرانی، تلاش‌های زیادی می‌کنیم تا از ترس و تشویش‌مان کاسته شود. بعضی‌ها با تمرین بدنی به افزایش عضلات بدن روی می‌آوریم تا اطمینان حاصل کنیم که با بزرگ دیده شدن بدن مان، بر اعتماد جنسی خودمان بیافزاییم.

بعضی‌ها با به رخ کشیدن ماشین کورسی و موقعیت مالی بهتر خودمان را قانع می‌کنیم که اگر نسبت به اندازه آلت‌مان اطمینان خاطر نداریم در عوض از بزرگی حساب بانکی‌مان، مطمئن هستیم. بعضی‌ها حتی با خوردن داروهای عجیب و جراحی‌های خطرناک سعی می‌کنند عملا به افزایش قامت آلت‌شان برسند.

در صورتی که با وجود همه این درو دیوار زدن‌ها، اکثر زنان بدون اینکه ناچار باشند در برابر ما مردان حرفی بزنند که دل ما را بشکنند بارها در تحقیقات مختلف، تاکید کردند که از اندازه عضو جنسی شریک جنسی‌شان راضی هستند. گزارشاتی هم وجود دارد که نشان می‌دهد زنان اصلا توجهی به قد و قامت عضو جنسی طرف مقابل نمی‌کنند.

برای زنان پیوند عاطفی و روحی جذاب‌ترین وجه جنسی می‌تواند باشد. آنها دوست دارند مورد توجه قرار بگیرند. برای‌شان مهم است که ما مردان در رختخواب فقط به فکر خودمان نباشیم. آنها نوازش و بوسه و تحریک همه نقاط حساس جنسی‌شان و در حقیقت لذت کل ماجرای عشقبازی و سکس را برای رضایتمندی در نظر می‌گیرند.


نوشتن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در حال بارگذاری