مجله اینترنتی مرد روز

رازهایی در مورد مردان از زبان یک دختر

بدن و روان
وقتی تازه آغاز به رابطه با دنیای مردان کرده بودم. هر مردی، کتابی تازه بود. دوست داشتم همه شان را کشف کنم، فتح کنم. خود را مسافر راه طولانی تصور می‎کردم که ایستگاه آخرش، آخرین مرد جهان است.
اما چند سال بعد، بدنم و روانم و روحم به آرامش رسید. نوعی بلوغ طبیعی. امروز بدن مرد، در چشمانم هزاران نکته و میدان است. هزاران راز در اوست که به سادگی درک نمی‎شود. باید زمان گذاشت. روح شگفت مردان، جسم پر رمز و رازشان، اینها همه زمان می‌خواهد.
زمین و مردان
مردها یکی از دوست داشتنی ترین اتفاقات جهانند. پایدار بادا!
مرد و شکارچیگری
دیروز در گفتگو با دوستی متوجه شدم که مردان به طور غریزی خاصیت شکارچی بودن‎شان طبیعی است و برای حس بهتر در شروع رابطه شاید بهتر است که به مردان فرصت شکار کردن داده شود.
وقتی به سوابق آشناییم نگاه می‎کردم می‎دیدم که تقریبا در هیچ کدامشان نقشی فعالی برای آغازکردن رابطه نداشتم هرچند که تمایلم را به داشتن رابطه نمایان کرده‎ام اما این روش باید با رعایت کاملِ تامین نظرِ مرد مخاطب همراه باشد.
قضاوت
برخی از دخترانی که به دلیل ترس‌های فردی یا جمعی، از دوستی و معاشرت با مردان محروم بوده‎اند، به قضاوت اخلاقی مردان می‌نشینند.
رابطه و ناآگاهی
آنقدر رابطه جنسی آزاد خصوصا برای زن، در ایران دور از باور است که حتی از فراگیری آموزشهای ابتدایی نیز محرومیم. خنده دار است که من حتی نمی‎دانستم که نباید به پسری که در آغاز رابطه هستم اجازه بدهم که بدون مراقبت هایی نظیر کاندوم، با من آمیزش کند. او هم نمی‎دانست.

نوشتن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در حال بارگذاری